Srpen 2012

Doga - Hoď Si To

31. srpna 2012 v 16:31 Music
A pro dnešek, to nejlepší na konec! Miláčci z Dogy!! ♥


The Offspring - Cruising California (Bumpin' In My Trunk)

31. srpna 2012 v 16:30 Music
Něco novýho od Offspringů


Tři Sestry - DeDeRon

31. srpna 2012 v 16:29 Music
... na tábor chci k moři jet, co má v létě deset stupňů :-DKrucipüsk - Tak Už Jsem Dead

31. srpna 2012 v 16:24 Music
Krucipüsk je skvělá kapela, na koncertě tam do vás narvou, co se vás vejde! Jo to je pravda, však se na ně letos ještě jednou chystám!


KoRn - Way Too Far

31. srpna 2012 v 16:23 Music
Něco novýho od KoRnů ..


Kabát - Balada O Špinavejch Fuseklích

31. srpna 2012 v 16:21 Music
No, Kabát zrovna moc nežeru, ale ty starší pecky jsou prostě dobrý. Ty zná prostě každej!


Judas Priest - Out In The Cold

31. srpna 2012 v 16:19 Music
Z turné v roce 1986


DeBill Heads - Ty, Co Nepracujou

31. srpna 2012 v 16:17 Music
DeBill Heads jsem letos slyšela poprvý na živo, no a musím říct, že mě celkem chytli.


Dymytry - Síť Pro Sociály

31. srpna 2012 v 16:15 Music
Konečně jsme se dočkali nového céda od Dymytry! Nemohu se dočkat až se mě dostane pod ruku, protože když kluci hodili na web ochutnávky (Rádio, Síť pro sociály, Lunapark, Jsem nadšenej) tak jsem měla až husinu, když jsem to osolila! Tohle bude prostě bomba!!!


Benátská Noc '12

31. srpna 2012 v 15:53 Vzkazíky
Zdravim! Letos jsem byla na prvním fesťáku v mým životě (Benátská noc 2012). No, že by mě to nějak nadchlo, to ani ne, ale špatný to taky nebylo. Příští rok bych jela znova, když bude nějakej dobrej headliner (letos to byl Bryan Adams - takže nic moc, taková slaďárna). Přijeli jsme ve čtvrtek, to byl slovenský večer. Nejvíc jsem se těšila na Horkýže Slíže, ty mě ale docela zklamali, byli jsme pár metrů od podia a měli to tedy příšerně ozvučený, že to uplně řezalo do uší. Druhý den jsme šli na Rybičky 48, viděla jsem kousek vystoupení výbornejch Arakainů, pak jsem se přemístila na Mig 21 a v půlce jsem odešla, protože jsem se šla zařadit co nejblíž k podiu, jelikož vystupovala moje nejoblíbenější kapela, kvůli které jsem tam vlastně jela, a to DOGA. Byla jsem v kotli, byla to pecka. Nezklamali mě ani trochu, byl to můj nejlepší koncert v životě! Izzi byl tak skvělej a sexy! Prostě tuhle kapelu jsem si užila na 120%! Jelikož jsem měla vyřvanej hlas a žízeň, tak jsem si šla pro pivo. Na to, že jinak Gambrinus nepiju, tak docela bodl! Jo pivo nebylo špatný, až na ty hrozný fronty, který byly uplně všude. Málem bych zapomněla na vynikající Krucipüsk, kteří hráli před Dogou. Od těch už jsem věděla co čekat, protože jsem byla už na dvouch jejich koncertech. Byli skvělí, mají takovej nevídanej styl a hlavně Tomáše Hajíčka. Pak jsme tak chodili od stage ke stage a vychutnávali každou kapelu - Bryan Adams, Gamma Ray. No byli jsme už docela unavení, bylo chvili po půlnoci a tak jsme to zapíchli a táhli do stanu. Ze stanu jsme slyšeli ale perfektně Škwory a luxusní Dymytry! Poslouchat v tom stanu to mělo taky svý grády. V sobotu jsme šli na polívku a pak ke stánkařům na kvalitní Svijanskou jedenáctku a kafe. No jelikož těch pivek padlo docela dost, na festival jsme se dostali asi kolem 14.00 a lehli si na palouk a poslouchali Michala Hrůzu, Jaksi Taksi atakdále. Po hnusnejch čínskejch nudlí s krysím masem jsme šli poslechnout Walda Gang s Vláďou Šafránkem, Upírem Krejčím a Rosenbergem. Byla to skvělá show, prý to bylo vystoupení, na kterém bylo nejvíc lidí. Jo Waldové byli dobří! Poté hráli na vedlejší stagy Chinaski a začal slejvák jako kráva! Když končili a déšť pořád nepřestával a my byli promoklí jak vodníci a dala se do nás kosa, odebrali jsme se do stanu, kde bylo naštěstí sucho a teplo. Ze stanu jsme slyšeli ještě Mandrage, Kabáty a Komunál se Salamandrou. V neděli jsme měli v plánu jet až večer, ale jelikož nebe zamračený tak jsme jeli už v 15.00. Ještě jsme slyšeli Debbie a Hebie Jeebies. Pak jsme zabalili věci a stan, dali poslední Svijany a langoše a jeli směr Liberec a poté směr domov. Všichni festival srovnávali s předchozíma ročníkama, kdy to bylo na Malý Skále. Já nemám s čím srovnávat, ale nebylo to nejhorší. Nejvíc mě vadili ty fronty (hlavně na sprchy a pivo), to trošku nedomysleli. Jinak muzika skvělá, všechny kapely na kterých jsem byla byly úžasný. Takže palec hore!