Novinky ze světa metalu

Nový projekt Lindemann

13. ledna 2015 v 19:46
A další novinky...frontman bandy Rammstein Till Lindemann společně s Peterem Tägtgrenem z Hypocrisy rozbíhá projekt s názvem Lindemann. Tak to jsem zvědavá, co se z toho vyklube :-PŽába pojmenovaná po Ozzym

17. listopadu 2014 v 16:45
V amazonském pralese byl objeven nový druh žáby, kteří biologové pojmenovali Dendropsophus ozzyi. Žába prý vydává zvuk podobný netopýrům.Angus Young o Philovi Ruddovi

17. listopadu 2014 v 16:42
Kytarista AC/DC Angus Young řekl o kauze Phila Rudda deníku USA Today toto:

"Phil si za to může sám. Je to s ním složíté. Je to skvělý bubeník a spoustu toho pro nás udělal, ale nechal to zajít až moc daleko. Už to není ten Phil, kterého jsme znali kdysi. Nevím, co přesně se stalo, ale co můžu za nás říct, potřebuje se dát dohromady."

A ještě nový klip k Play Ball...


Cradle Of Filth budou nahrávat album

6. listopadu 2014 v 17:32
Kromě toho, že vyšla nová deska od Devilment (The Great and Secret), plánují Cradle Of Filth dne 24. listopadu 2014 počít nahrávání nového alba Hammer of the Witches. Vyjít by mělo na začátku roku 2015. Tak už se těšíme.

Phil Rudd obviněn z plánování vraždy

6. listopadu 2014 v 17:16
Bubeník Phil Rudd z AC/DC byl soudem obviněn z pokusu o zorganizování vraždy, dále z výhružek zabitím a z držení drog metamfetaminu a konopí. Hrozí mu trest až deset let vězení. Phil Rudd byl v roce 2010 odsouzen za držení konopí.

Kvůli těmto problémům se neúčastnil nahrávání klipu ke skladbě Rock or Bust.


No ... docela síla ... co na to říkáte? Rockoví fans?

AC/DC vydají album "Rock or Bust"

8. října 2014 v 20:22
No WOW! AC/DC zveřejnili k poslechu skladbu Play Ball z jejich připravovaného alba Rock or Bust, které vyjde už 2. prosince 2014!!!!

Kapela také zveřejnila seznam všech skladeb a taky obal! Jedna z nepříjemných zpráv ovšem je, že na tomto albu se nepodílel Malcolm Young, který prý trpí demencí. Nahradil ho synovec Stevie Young.


 
 

Reklama